Ortega Cartel czyli skład, o którym można było usłyszeć głośniej w 2009 roku kiedy to wydali zajebistą, luźną i jak dla mnie klasyczną już płytę pt. "Lavorama". OC to projekt dwóch osób (Polaków) mieszkających na stałe w Kanadyjskim Montrealu. "To Historia" to kawałek pochodzący właśnie z Lavoramy, który został wyprodukowany przez Patr00 czyli jednego z dwóch członków składu, bo jest jeszcze Piter. Remix zrobiony przez świetnego moim zdaniem polskiego bitmejkera jakim jest Kazzam. Kwestia sporna, która wersja kawałka lepsza więc stawiam na równi te dwie zajebiste produkcje!

Oryginał:


Remix:


3 Comments

 1. Powiem szczerze, że jeśli chodzi i o ten rmx i oryginał to chyba jakoś bardziej przemawia do mnie oryginał ;).

  Jajko pozdrawia Was. : ]

  OdpowiedzUsuń
 2. do mnie również!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlatego Kuba napisał w poście ,że to kwestia sporna.W każdym bądź razie istnieje coś takiego jak remix Kazzama.Swoją drogą jest jeszcze wersja Think Twice'a ,ale to już inna historia :) Big Up!

  OdpowiedzUsuń

O blogu tak pokrótce.

Któregoś dnia, na koncercie w Warszawie spotkało się dwóch panów o bliźniaczych gustach muzycznych, które charakteryzowała miłość do alternatywnych wersji. Wraz z rozwojem bloga dołączyli kolejni pasjonaci, których nieszablonowa wiedza i szerokie horyzonty muzyczne z powodzeniem wzbogacają zasoby RemixWolę. Tytuł trochę przewrotny. Głownie chodzi o to, że lubimy grzebać w singlach, albumach, składankach itp.. Nie każdy ma na to czas, więc postanowiliśmy podać wam pod nos najlepsze (bądź równie dobre, co oryginał) naszym zdaniem remixy. Smacznego !
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne Posty

Polub nas

123 mic check