Dysfunkshunal Familee to dosyć mało znana, ale jakże zajebista grupa z Brooklynu, w skład której wchodzą Crazy DJ Bazarro, Braindead, D-Rock i Rebel Rhyme oraz kilka pobocznych osób zamieszanych w grupę. "New Ruff Flava" to przejebany, klasyczny, bujający track z ich pierwszej płyty, która nigdy nie została oficjalnie wydana. Oryginał jak i remix kawałka został wyprodukowany przez Dj'a Bazarro. Obie wersje zajebiste i obiema jaram się po stokroć.

Oryginał:


Remix:


2 Comments

  1. Dodam,że grupa doczekała się legala w 2010 pt "Family Reunion" a DJ Bazzaro sprzedaje jej vinyle na oficjalnym koncie na youtube ;)

    http://www.youtube.com/user/djbazarro

    OdpowiedzUsuń
  2. powiem ci ze ja szukam takich podziemnych plyt, dziwne wydania, malo egzamplarzy a klimat jak z kanału:)

    OdpowiedzUsuń

O blogu tak pokrótce.

Któregoś dnia, na koncercie w Warszawie spotkało się dwóch panów o bliźniaczych gustach muzycznych, które charakteryzowała miłość do alternatywnych wersji. Wraz z rozwojem bloga dołączyli kolejni pasjonaci, których nieszablonowa wiedza i szerokie horyzonty muzyczne z powodzeniem wzbogacają zasoby RemixWolę. Tytuł trochę przewrotny. Głownie chodzi o to, że lubimy grzebać w singlach, albumach, składankach itp.. Nie każdy ma na to czas, więc postanowiliśmy podać wam pod nos najlepsze (bądź równie dobre, co oryginał) naszym zdaniem remixy. Smacznego !
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne Posty

Polub nas

123 mic check