Apathy - raper z Willimantic, w stanie Connecticut, oprócz kariery solowej jest jednym z żołnierzy zajebistego składu jakim jest Army Of The Pharaons, którego założycielem jest Vinnie Paz z Jedi Mind Tricks. Dzisiaj pod lupę bierzemy kawałek z płyty "Hell's Lost & Found, It's The Bootleg, Muthaf*ckas! Vol. 2", która jest kompilacją jego nie wydanych nigdy wcześniej utworów. Sam kawałek nosi tytuł "Put Ya Dukes Up", a został wyprodukowany przez 8th'a, natomiast remix, który jest zdecydowanie lepszy od pierwotnej wersji został zrobiony przez Nuttkase'a.

Oryginał:


Remix:


One Comment

  1. Ja ze swojej strony dodam tylko to, że remix znajdziecie na producenckiej płycie Nuttkase'a "Dope remixes (vol.1)" (2010).
    m.

    OdpowiedzUsuń

O blogu tak pokrótce.

Któregoś dnia, na koncercie w Warszawie spotkało się dwóch panów o bliźniaczych gustach muzycznych, które charakteryzowała miłość do alternatywnych wersji. Wraz z rozwojem bloga dołączyli kolejni pasjonaci, których nieszablonowa wiedza i szerokie horyzonty muzyczne z powodzeniem wzbogacają zasoby RemixWolę. Tytuł trochę przewrotny. Głownie chodzi o to, że lubimy grzebać w singlach, albumach, składankach itp.. Nie każdy ma na to czas, więc postanowiliśmy podać wam pod nos najlepsze (bądź równie dobre, co oryginał) naszym zdaniem remixy. Smacznego !
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne Posty

Polub nas

123 mic check