Zaglądamy raz jeszcze na podwórka Francji, a dokładna lokalizacja to wschodni Paryż. The Funk League jest duetem, który reprezentują DJ Suspect oraz odpowiedzialny za produkcje Jackson Jazz. Rok 2009 przyniósł vinylową epkę "On & On" na której gościnnie udzielili się m.in. Sadat X czy Large Professor . Rok później wychodzi 7 calowy vinyl z dwoma numerami w tym zawierający remiks utworu "Throught Good and Bad" z featem Large'a Pro. Alternatywna wersja znalazła się też na debiutanckim LP chłopaków "Funky As Usual" (2011, Favorite Recordings).

Oryginał:Remix:


One Comment

  1. The Funk League, to grupa zdecydowanie godna polecenia. Z kolei producenci rodem z Francji wypływają na coraz szersze wody.

    Pozdrawiam,

    Witalij | U Call That Love

    OdpowiedzUsuń

O blogu tak pokrótce.

Któregoś dnia, na koncercie w Warszawie spotkało się dwóch panów o bliźniaczych gustach muzycznych, które charakteryzowała miłość do alternatywnych wersji. Wraz z rozwojem bloga dołączyli kolejni pasjonaci, których nieszablonowa wiedza i szerokie horyzonty muzyczne z powodzeniem wzbogacają zasoby RemixWolę. Tytuł trochę przewrotny. Głownie chodzi o to, że lubimy grzebać w singlach, albumach, składankach itp.. Nie każdy ma na to czas, więc postanowiliśmy podać wam pod nos najlepsze (bądź równie dobre, co oryginał) naszym zdaniem remixy. Smacznego !
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne Posty

Polub nas

123 mic check