Sam Sneed dołączył do wytwórni Death Row w 1993 roku. Reprezentując szeregi labelu udało mu się wypuścić jedynie singiel "U Better Recognize" z gościnnym udziałem Dr. Dre. Utwór trafił również na ścieżkę dźwiękową do krótkiego filmu "Murder Was The Case" przedstawiającego fikcyjną śmierć Snoop Dogg'a i jego rzekome zmartwychwstanie po zawarciu paktu z diabłem. Obie wersje są muzycznym dziełem Sam'a. G-Funk w najlepszym wydaniu.

Oryginał:Remix:


One Comment

  1. Jedno z moich ulubionych G-Funkowych nagrań. Szkoda, że Sam Sneed nie wydał pełnego materiału w latach 90.tych, gdyż naprawdę miał potencjał aby zostać uznanym raperem.

    Pozdrawiam,

    Witalij | U Call That Love

    OdpowiedzUsuń

O blogu tak pokrótce.

Któregoś dnia, na koncercie w Warszawie spotkało się dwóch panów o bliźniaczych gustach muzycznych, które charakteryzowała miłość do alternatywnych wersji. Wraz z rozwojem bloga dołączyli kolejni pasjonaci, których nieszablonowa wiedza i szerokie horyzonty muzyczne z powodzeniem wzbogacają zasoby RemixWolę. Tytuł trochę przewrotny. Głownie chodzi o to, że lubimy grzebać w singlach, albumach, składankach itp.. Nie każdy ma na to czas, więc postanowiliśmy podać wam pod nos najlepsze (bądź równie dobre, co oryginał) naszym zdaniem remixy. Smacznego !
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne Posty

Polub nas

123 mic check