Pod projektem East Flatbush kryje się nie kto inny jak brooklyński producent Spencer Bellamy znany także jako Spencer 4 Hire. W roku 1996 wydał on świetnie przyjęty singiel "Tried By 12". Charakterystyczna kompozycja z gościnnym udziałem DeS'a szybko znalazła duże grono fanów i przychyliła do siebie sympatyków podziemnego brzmienia. Na vinylowym singlu oprócz original version znajdziemy dwa bardzo udane remiksy za które odpowiadają Joe Budha oraz Scientists Of Sound.


Oryginał:Remixes:

Joe Budha VersionScientists Of Sound Version


One Comment

  1. Warto dodać, że Ninja Tune wypuściło zbiór remiksów tego kultowego singla. "Tried By 12 (Remixes)" to zupełnie inna jazda i mocno wykręcone elektroniczne rzeczy: http://www.discogs.com/East-Flatbush-Project-Tried-By-12-Remixes/release/41415

    Pozdrawiam,

    Witalij | U Call That Love

    OdpowiedzUsuń

O blogu tak pokrótce.

Któregoś dnia, na koncercie w Warszawie spotkało się dwóch panów o bliźniaczych gustach muzycznych, które charakteryzowała miłość do alternatywnych wersji. Wraz z rozwojem bloga dołączyli kolejni pasjonaci, których nieszablonowa wiedza i szerokie horyzonty muzyczne z powodzeniem wzbogacają zasoby RemixWolę. Tytuł trochę przewrotny. Głownie chodzi o to, że lubimy grzebać w singlach, albumach, składankach itp.. Nie każdy ma na to czas, więc postanowiliśmy podać wam pod nos najlepsze (bądź równie dobre, co oryginał) naszym zdaniem remixy. Smacznego !
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne Posty

Polub nas

123 mic check