Tracklista:

01. Akrobatik x Little Brother - Be prepared
02. Little Brother x Carlitta Durand - Life of the party
03. Slum Village - Lock it down
04. Evidence - The layover
05. Erykah Badu - Honey
06. Erykah Badu - Bag lady
07. Royce da 5'9 x Elzhi x Supastition - Best to do it

Download: http://aruzo.bandcamp.com/
Label: Teczaszkiniesanasze


Aruzo to obieżyświat, kolekcjoner wosków, milczek. Trochę z boku, nie wychyla się, nie zabiega o wszelakie „fejmy”. Dżinsowa katana z napisem B.L.I.C.H.T.R. ze złotych ćwieków służy mu do wędkowania. Robi tylko to co do niego należy. A robi to wyśmienicie. Jeśli oczekujesz od tej płyty bangerów dudniących w klubach dla gimbazy to€“ rozczarujesz się. Na tej płycie zamiast ostrzeżenia „Parental advisory” powinniśmy wlepiać „tylko do osłuchanych”. Remiksy Aruzo wymagają posiadania muzycznej wiedzy, wartością dodaną jest wyluzowana kiwka która prosi się o zimny browar w upalny dzień na dzielni. Gdyby do płyt dokładano hashtagi, ta otrzymałaby: #babybluesuit #sun #cool
Aruzo mozesz znać z: Aruzo - remixed it vol 1 2010 MŁD/Czarlson - epka 2011 Aruzo/Veron - Polskie nagranie dla Ciebie kochanie. Klamrą spinająca całość są didżejskie popisy Dj Slime'a, który zdecydowanie potrafi pograć nie na pół gwizdka. Serdecznie polecamy!


Leave a Reply

O blogu tak pokrótce.

Któregoś dnia, na koncercie w Warszawie spotkało się dwóch panów o bliźniaczych gustach muzycznych, które charakteryzowała miłość do alternatywnych wersji. Wraz z rozwojem bloga dołączyli kolejni pasjonaci, których nieszablonowa wiedza i szerokie horyzonty muzyczne z powodzeniem wzbogacają zasoby RemixWolę. Tytuł trochę przewrotny. Głownie chodzi o to, że lubimy grzebać w singlach, albumach, składankach itp.. Nie każdy ma na to czas, więc postanowiliśmy podać wam pod nos najlepsze (bądź równie dobre, co oryginał) naszym zdaniem remixy. Smacznego !
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne Posty

Polub nas

123 mic check