Freddie Joachim to producent reprezentujący wytwórnię Mellow Orange Music. Swoją przygodę z muzyką rozpoczynał w połowie lat 90-tych, kiedy to zajął się na poważnie gramofonami, grywając i improwizując na wielu imprezach. Z czasem przerzucił się na produkowanie, które wychodziło mu nad wyraz udanie. W roku 2008 ukazał się jego pierwszy solowy album "In With Time", wydany jedynie w Japonii przez oficynę Subcontac. Do jego muzyki nagrywały takie postacie jak np. Aloe Blacc, Othello, Blu, Joey Bada$$, Grap Luva czy LMNO. W ostatnim czasie producent wypuścił epkę "Leaves". Przyznam, że materiał zainspirował mnie do bliższego zapoznania się z dorobkiem muzycznym Joachima, szczególnie w kwestii sporządzonych przez niego alternatywnych wersji. Stad też tydzień z remixami poświęcony naszemu bohaterowi. Przed Wami Freddie Joachim.

Na pierwszy rzut remix przygotowany dla Kan Sano, japońskiego producenta, który w bieżącym roku promuje swoje LP "2.0.1.1". Freddie zajął się utworem "Outta Sight" wydanym na winylowym singlu przez Razor N Tape.Leave a Reply

O blogu tak pokrótce.

Któregoś dnia, na koncercie w Warszawie spotkało się dwóch panów o bliźniaczych gustach muzycznych, które charakteryzowała miłość do alternatywnych wersji. Wraz z rozwojem bloga dołączyli kolejni pasjonaci, których nieszablonowa wiedza i szerokie horyzonty muzyczne z powodzeniem wzbogacają zasoby RemixWolę. Tytuł trochę przewrotny. Głownie chodzi o to, że lubimy grzebać w singlach, albumach, składankach itp.. Nie każdy ma na to czas, więc postanowiliśmy podać wam pod nos najlepsze (bądź równie dobre, co oryginał) naszym zdaniem remixy. Smacznego !
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne Posty

Polub nas

123 mic check