KRAKÓW (22-23 VII 2011)

Tegoroczna impreza potrwa aż dwa dni (piątek 22 lipca i sobota 23). Jako że nadmiar koncertów czeka uczestników w Hradec Kralove już za niecały miesiąc, krakowski event będzie miał charakter imprezowy, na którym zagrają DJ Sticky Dojah, który w tym roku będzie współautorem oficjalnego kempowego mixtape – „10 years – A Decade of HipHopKemp”, DJ DMC, Daniel Drumz, Pat Patent i DJ HWR. Za organizację krakowskiego before w Klubie Materia (pl. Szczepański 3) odpowiedzialne są Agencja Good Tunes i Agencja Joytown.Wstęp: 8 pln


WROCŁAW (23 VII 2011)

W sobotę 23 lipca Grill-Funk i Agencja Joytown zapraszają na oficjalny wrocławski before do Lulu Belle Cafe (ul. Purkyniego 1). Pojawią się na nim: B.O.K (BiszOerKay&DjPaulo) - grupa przedpremierowo zaprezentuje wybrane numery z nadchodzącej debiutanckiej płyty B.O.K „W stronę Zmiany…” oraz klasyki z poprzednich płyt B.O.K – „Ballady Hymny i Hity” oraz „Raport z Walki o Wartość” w nowych aranżacjach; Człowień & Shot, Zioło aka ZiołoZioło, Siedem, Klemens Ostak Piszczu + Dj Fantom. Na miejscu będzie można nabyć BILETY na jubileuszową 10. edycję festiwalu Hip Hop Kemp, kempowe gadżety oraz albumy wydane przez Grill-Funk Records!Wstęp: 10 pln


SOPOT (28 VII 2011)

W czwartek 28 lipca w sopockim klubie Papryka (ul. Grunwaldzka 11). kolejna impreza, na którą zaprasza Agencja FreeArt Promo i Agencja Joytown. W trakcie trwania imprezy odbędzie się projekcja kempowego DVD oraz konkurs picia piwa z kempowymi nagrodami. Na miejscu będzie można nabyć również BILETY na jubileuszową 10. edycję festiwalu Hip Hop Kemp. O kempową atmosferę zadbają: MIELZKY & DJ CHWIAŁ (THE RETURNERS), NATIVIZM oraz DJ LOLO & ODME.
Wstęp: 10 pln


POZNAŃ (30 VII)

Jedyny oficjalny poznański before odbędzie się w sobotę 30 lipca w klubie Pod Minogą (ul. Nowowiejskiego 8). Bedzie on połączony z 10 edycją JAM DOBRY. Wydarzeniem wieczoru będzie contest street dance 2 vs 2 SURPRISE BATTLE.Przed finałami bitew koncert Rafiego i Koniego, którzy zaprezentują nam jako pierwszym na żywo materiał z nadchodzącej nowej płyty Rafiego "200 TON". Ponadto za muzykę odpowiedzialny będzie także DJ Polar.Na imprezie można będzie także nabyć bilety festiwalowe.
Wstęp: 7/10 pln


Leave a Reply

O blogu tak pokrótce.

Któregoś dnia, na koncercie w Warszawie spotkało się dwóch panów o bliźniaczych gustach muzycznych, które charakteryzowała miłość do alternatywnych wersji. Wraz z rozwojem bloga dołączyli kolejni pasjonaci, których nieszablonowa wiedza i szerokie horyzonty muzyczne z powodzeniem wzbogacają zasoby RemixWolę. Tytuł trochę przewrotny. Głownie chodzi o to, że lubimy grzebać w singlach, albumach, składankach itp.. Nie każdy ma na to czas, więc postanowiliśmy podać wam pod nos najlepsze (bądź równie dobre, co oryginał) naszym zdaniem remixy. Smacznego !
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne Posty

Polub nas

123 mic check