Wygoda, bezpieczeństwo i beztroska atmosfera wakacyjnej integracji. Ponadto, projekcje filmów, muzyka w głośnikach, zabawa, konkursy i atrakcyjne gadżety. Tak pokrótce można oddać klimat dojazdu na festiwal Hip Hop Kemp kultowymi już Kempobusami. Największy w Polsce zorganizowany wyjazd na zagraniczne wydarzenie muzyczne startuje w sierpniu już po raz dziewiąty!

Agencja Joytown – organizator wyjazdu – zapowiada, że w tym roku hiphopowe autokary zabiorą do Hradca blisko pół tysiąca hip-hopowych fanów z: Białegostoku, Gdańska, Gorzowa Wlkp., Katowic, Krakowa, Legnicy, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zielonej Góry.

Już od samego wejścia do Kempobusa pasażerowie mają powody do radości, bowiem trafiają do nich liczne gadżety. W poprzednich latach były to m.in. smycze, frotki i opaski na rękę, kondomy, napoje, bletki/bibułki, tabletki na kaca, gadżety festiwalowe i setki archiwalnych egzemplarzy magazynów muzycznych.

Kempobusy dojadą na teren festiwalu w południe w środę, 17 sierpnia, w przeddzień oficjalnego startu wydarzenia. Dzięki temu uczestnicy będą mogli zająć najlepsze miejsca na polu namiotowym, załapać się na tzw. warm-up party

Sprzedaż i rezerwacja miejsc w Kempobusach, także w pakiecie z biletami na festiwal, jest realizowana jedynie za pośrednictwem platformy www.kempobus.pl. Po więcej informacji na temat festiwalu zapraszamy na www.hiphopkemp.pl


Leave a Reply

O blogu tak pokrótce.

Któregoś dnia, na koncercie w Warszawie spotkało się dwóch panów o bliźniaczych gustach muzycznych, które charakteryzowała miłość do alternatywnych wersji. Wraz z rozwojem bloga dołączyli kolejni pasjonaci, których nieszablonowa wiedza i szerokie horyzonty muzyczne z powodzeniem wzbogacają zasoby RemixWolę. Tytuł trochę przewrotny. Głownie chodzi o to, że lubimy grzebać w singlach, albumach, składankach itp.. Nie każdy ma na to czas, więc postanowiliśmy podać wam pod nos najlepsze (bądź równie dobre, co oryginał) naszym zdaniem remixy. Smacznego !
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne Posty

Polub nas

123 mic check