Skład Jungle Brothers powstał w czasach szkolnych, w latach 80-tych. Na taki pomysł wpadło dwóch przyjaciół Mike G oraz Afrika Baby Bam. Następnie za sprawą Mike'a do grupy dołączył DJ Sammy B. W takim m.in. składzie grupa nagrała swój czwarty krążek pt. "Raw Deluxe" (1997, Gee Rec. Street). Skupmy się na singlu promującym -> "Brain". Na albumie znalazła się wersja legendarnej ekipy The Roots. Natomiast na singlu "Brain Remixes" znalazły się aranżację innych klasycznych postaci takich jak: Da Beatminerz oraz Refugee Camp. Prezentujemy wszystkie trzy wersje, gdyż każda ma osobny, niepowtarzalny klimat i słucha się tego z nieukrywaną przyjemnością.

Oryginał:Remixy:
2 Comments

 1. Jungle Brothers swoje lata świetności mieli z czasów dwóch pierwszych LP's. Jednak "Brain" w wersji oryginalnej, jak i zremiksowanej brzmi całkiem poprawnie.

  Pozdrawiam,

  Witalij | U Call That Love

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem Raw Deluxe co prawda odstaje od pierwszych dokonań zespołu ale nie na skale przepaści. Można go krótko skwitować "ot średni album z zajebistym singlem i magicznym "moving along"

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

O blogu tak pokrótce.

Któregoś dnia, na koncercie w Warszawie spotkało się dwóch panów o bliźniaczych gustach muzycznych, które charakteryzowała miłość do alternatywnych wersji. Wraz z rozwojem bloga dołączyli kolejni pasjonaci, których nieszablonowa wiedza i szerokie horyzonty muzyczne z powodzeniem wzbogacają zasoby RemixWolę. Tytuł trochę przewrotny. Głownie chodzi o to, że lubimy grzebać w singlach, albumach, składankach itp.. Nie każdy ma na to czas, więc postanowiliśmy podać wam pod nos najlepsze (bądź równie dobre, co oryginał) naszym zdaniem remixy. Smacznego !
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne Posty

Polub nas

123 mic check