Oprócz tradycyjnego spędzania Świąt Bożego Narodzenia, gdzieś obok istnieje zupełnie inny wymiar, gdzie brak poszanowania dla instytucji tej uroczystości jest jak najbardziej na miejscu codziennym. Poprosiłem o zestawienie 6 najlepszych numerów jednego ze znawców tego gatunku, przedstawiciela jednego z polskich Juggalo -> Ghostface'a. Sprawdźcie, pełne humoru i świątecznego nastroju "top 6" w wykonaniu naszego przyjaciela. Zaczynamy.

Siemanko! Z tej strony Ghost! Z okazji zbliżających się świąt razem z ekipą remixwolę przygotowałem tekst o 6 wybranych kawałkach świątecznych ze stajni Psychopathic Records. Tak więc zaczynamy RED CHRISTMAS :)

Pierwszy utwór jaki wybrałem został stworzony w 1994 roku przez moich ulubieńców ICP i nosi nazwę SANTA'S IS A FAT BITCH. Pierwotnie kawałek znalazł się na 4 trackowym, świątecznym unikatowym singlu. Utwór ten to bezkompromisowy pocisk po ulubieńcu większości dzieci z całego świata, chodzi o niejakiego świętego mikołaja (kojarzy ktoś?), bo w końcu kto chciałby co roku dostawać masę gównianych prezentów?Drugi numer jaki przygotowałem został stworzony przez super grupę Psychopathic Rydas w 2007r, mowa tu o "Rydas Holiday". Swoje zwrotki prezentują nam: Lil' Shank, Foe Foe, Cell Block, Young Dirt, Full Clip i Bullet. Bit oczywiście jest zapożyczony od Run DMC - "Christmas In Hollis". Zagadka, jakie są prawdziwe ksywki wymienionych rydasów?Mike E. Clark jest to postać bez której nie było by klimatu karnawału. Jest wyrobioną marką PsyRec. Chcę Wam przedstawić utwór "Silent Night", który pochodzi ze składanki "Holiday Heat" wydanej w 2010roku. Jest to świąteczna kompilacja wszystkich artystów, którzy byli w tamtym czasie związani z Hatchet House i Psychopathic. Ciekawostka: płyty nigdy nie można było oficjalnie kupić za gotówkę, żeby być szczęśliwym posiadaczem kopii musiałeś wysłać do siedziby jakieś ubranka dla dzieci, za co dostawałeś list zwrotny z płytą!! Dzięki takim akcjom PsyRec się nie nudzi.Przez cały okres przedświąteczny nie mogę się uwolnić od przygnębiającego kawałka Twiztid - "Sad Christmas Song". Mistrzostwo w wykonaniu Mono, Madroxa i Blaze! Polecam!Idąc tropem seryjnych morderców i naszego martwego ziomka, mamy kolejną wysmażoną bombę świąteczną. Zboczony "Decorate Your Christmas Tree", bit podkradziony z Mission: Infect - "Feed Tha Beast" .A ilu z Was ma już udekorowane świąteczne drzewka? :))) Bawcie się dobrze!Zbliżamy się do końca naszej zabawy. Tym razem przenosimy się do 2001 roku razem z Twiztid, Blaze'm, Violent'em J i Syn'em, oczekując na gwiazdkowe prezenty popijamy driny, a nasz przyjaciel Jammie montuję bombę w kuchni :)) A jak Wy wykorzystujecie ten czas?Dziękuje za uwagę i poświęcony czas! Życzę wszystkim dużo ciepła i wesołych świąt, oraz chcę podziękować dla REMIXWOLĘ za możliwość współpracy! Ghost, MCL

Od siebie dodamy, że niedługo rusza blog ghost4money, gdzie znajdziecie mnóstwo rzeczy zarówno z obozu Psychopathic oraz brzmień utrzymanych w ostrym klimacie. Stay Tuned!


One Comment

 1. Prawdziwe ksywki wymienionych wyżej Rydasów to:
  Lil' Shank - Jamie Madrox
  Foe Foe - Monoxide
  Cell Block - Blaze
  Young Dirt - Boondox
  Full Clip - Shaggy 2 Dope
  Bullet - Violent J

  OdpowiedzUsuń

O blogu tak pokrótce.

Któregoś dnia, na koncercie w Warszawie spotkało się dwóch panów o bliźniaczych gustach muzycznych, które charakteryzowała miłość do alternatywnych wersji. Wraz z rozwojem bloga dołączyli kolejni pasjonaci, których nieszablonowa wiedza i szerokie horyzonty muzyczne z powodzeniem wzbogacają zasoby RemixWolę. Tytuł trochę przewrotny. Głownie chodzi o to, że lubimy grzebać w singlach, albumach, składankach itp.. Nie każdy ma na to czas, więc postanowiliśmy podać wam pod nos najlepsze (bądź równie dobre, co oryginał) naszym zdaniem remixy. Smacznego !
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne Posty

Polub nas

123 mic check