Dwa lata temu wytwórnia Mello Music Group wypuściła na rynek solowy krążek kalifornijskiego rapera -> Trek Life'a. Produkcją materiału na "Everything Changed Nothing" zajęli się Oddisee oraz Hudson Mohawke. Jakiś czas później do sieci trafił luźny remix producenta reprezentującego Detroit -> Apollo Brown'a.

Oryginał:Remix:


One Comment

  1. Trek Life to bardzo sympatyczny i skromny artysta. Warto poznać jego bliżej, choćby przez lekturę wywiadu przeprowadzonego z nim przez The Find Magazine: http://thefindmag.com/interviews/interview-trek-life/

    Pozdrawiam,

    Witalij | U Call That Love

    OdpowiedzUsuń

O blogu tak pokrótce.

Któregoś dnia, na koncercie w Warszawie spotkało się dwóch panów o bliźniaczych gustach muzycznych, które charakteryzowała miłość do alternatywnych wersji. Wraz z rozwojem bloga dołączyli kolejni pasjonaci, których nieszablonowa wiedza i szerokie horyzonty muzyczne z powodzeniem wzbogacają zasoby RemixWolę. Tytuł trochę przewrotny. Głownie chodzi o to, że lubimy grzebać w singlach, albumach, składankach itp.. Nie każdy ma na to czas, więc postanowiliśmy podać wam pod nos najlepsze (bądź równie dobre, co oryginał) naszym zdaniem remixy. Smacznego !
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne Posty

Polub nas

123 mic check