Tajemniczy akronim DTMD skrywa w sobie nic innego, jak followup do legendarnego EPMD. Dunc & Toine Makin' Dollas w 2011 roku wydali album "Makin' Dollas" nakładem prężnie działającego niezależnego labelu Mello Music Group. Do współpracy nad krążkiem panowie zaprosili m.in. Kev Brown'a, Oddisee, czy też Quatermine'a. Klip nakręcono do (przez wielu uważanego za najmocniejszy moment na albumie) utworu "Raw". Oryginał produkcji Dunc'a, natomiast my znaleźliśmy dla Was bardzo przyjemną wersję, za która odpowiedzialny jest Oddisee.

Oryginał:Remix:


One Comment

  1. Teledysk do "Raw" powstał za namową fanów, którzy właśnie ten utwór wybrali najlepszym z "Makin' Dollas". Szkoda tylko, iż wydawnictwo nie zostało w pełni docenione w środowisku.

    Pozdrawiam,

    Witalij | U Call That Love

    OdpowiedzUsuń

O blogu tak pokrótce.

Któregoś dnia, na koncercie w Warszawie spotkało się dwóch panów o bliźniaczych gustach muzycznych, które charakteryzowała miłość do alternatywnych wersji. Wraz z rozwojem bloga dołączyli kolejni pasjonaci, których nieszablonowa wiedza i szerokie horyzonty muzyczne z powodzeniem wzbogacają zasoby RemixWolę. Tytuł trochę przewrotny. Głownie chodzi o to, że lubimy grzebać w singlach, albumach, składankach itp.. Nie każdy ma na to czas, więc postanowiliśmy podać wam pod nos najlepsze (bądź równie dobre, co oryginał) naszym zdaniem remixy. Smacznego !
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne Posty

Polub nas

123 mic check