Właśnie do sieci trafił album "Długa Deszczowa Jesień" autorstwa Maz / Chok / Zielichowski . Możliwość odsłuchu całej płyty na youtubowym kanale Stay True.

Na płycie znajduje się osiem utworów, gościnnie swoje zwrotki dołożył LaikIke1 oraz Deobson, zaś śpiewane refreny wykonała Marta Wólczyńska.

Bity stworzone przez Zielichowskiego, urozmaicił gitarą elektryczną Michał Mezger. "Długa Deszczowa Jesień" to melancholijna podróż przez tę porę roku, która w tym przypadku okazuje się być również niekończącym się etapem w życiu.

Oprawa graficzna albumu: BrandingTime.pl Paweł Mikołajek (info@brandingtime.pl)

Polecamy serdecznie!


Leave a Reply

O blogu tak pokrótce.

Któregoś dnia, na koncercie w Warszawie spotkało się dwóch panów o bliźniaczych gustach muzycznych, które charakteryzowała miłość do alternatywnych wersji. Wraz z rozwojem bloga dołączyli kolejni pasjonaci, których nieszablonowa wiedza i szerokie horyzonty muzyczne z powodzeniem wzbogacają zasoby RemixWolę. Tytuł trochę przewrotny. Głownie chodzi o to, że lubimy grzebać w singlach, albumach, składankach itp.. Nie każdy ma na to czas, więc postanowiliśmy podać wam pod nos najlepsze (bądź równie dobre, co oryginał) naszym zdaniem remixy. Smacznego !
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Popularne Posty

Polub nas

123 mic check